Kontaktid

Alutaguse rahvuspargi valitseja on Keskkonnaamet. Majandustegevuste planeerimisel (sh ehitustegevus, metsamajandamine, rahvaürituste korraldamine) tuleb saada kooskõlastus Keskkonnaametilt. Loe lisaks Keskkonnaameti kodulehelt.

Keskkonnaameti üldtelefon: 662 5999, e-post: info@keskkonnaamet.ee

Alutaguse rahvuspargi lubade ja kooskõlastustega seotud töötajate kontaktid:

Looduskasutuse juhtivspetsialist MaretVildak, maret.vildak@keskkonnaamet.ee,    tel 325 8400, 554 4646
Looduskaitse planeerimise  vanemspetsialist Triin Amos, triin.amos@keskkonnaamet.ee          tel: 5629 640
Looduskasutuse nõunik Kaja Lotman, kaja.lotman@keskkonnaamet.ee    tel. 524 7899
Loodushoiutööde spetsialist Reelika Juuse, reelika.juuse@keskkonnaamet.ee  tel. 5646 3909
Kultuuripärandi spetsialist Ave Paulus, ave.paulus@keskkonnaamet.ee , tel 329 5533, 5332 7893

Kõigi Keskkonnaameti töötajate kontaktid

Alutaguse rahvuspargi keskus ja IIsaku looduskeskus asub: Aia 10, Iisaku, Alutaguse vald.

Kontakt: Anne-Ly Feršel, tel 533 28287, anne-ly.fersel@keskkonnaamet.ee

 

Alutaguse rahvuspargi matkaradade ja külastustaristu haldaja on Riigimetsa Majandamise Keskus (RMK).

Küsimuste korral võta ühendust:

Külastusala juht Heinar Juuse, heinar.juuse@rmk.ee, tel 515 9317
Looduskaitsespetsialist Leevi Krumm, Leevi.Krumm@rmk.ee  tel. 5694 5215

Vaata ka: https://www.loodusegakoos.ee/

Kui märkad looduse või külastusrajatiste kahjustamist, teata sellest telefonile 112.

Kui märkad keskkonna kahjustamist või hädas olevat metslooma, teata sellest riigiinfo telefonile 1247