Uudised

12.- 13. juunil 2021 toimus neljandat korda üle-eestiline loodusvaatluste maraton.

Keskkonnaamet kutsub Lahemaa kooostöökogu liikmeid ja kõiki huvilisi 3. mail kell 14-16 zoomi (v Palmsesse), et ühiselt arutada Lahemaa rahvuspargi juubeliürituste kava. Kui Lahemaa külades/partneritel on sündmusi, mida sooviksite ära märkida Lahemaa 50 logoga ning liita kavva, andke teada.

Tõlgendaja, vahendaja, õpetaja, klienditeenindaja, meelelahutaja, korraldaja – need märksõnad ei kõla võõralt vast ühelegi giidile. Ühes võib olla kindel – giidi õlul on mitu rolli. Et selle kandmisel jõud ei raugeks, tuleb enda teadmisi ja oskusi pidevalt täiendada.

28. jaanuaril toimunud veebikoosolekut on võimalik järelvaadata:

Keskkonnaamet kutsub kõiki häid inimesi 1. oktoobril kell 14.00-18.00 Palmsesse Lahemaa rahvuspargi külastuskeskusse. Toimub koostöökogu koosolek ja aruteluring "Lahemaa rahvuspark 50". Räägime 2020. aasta tegemistest ja kavandame ühiselt Lahemaa rahvuspargi juubeliaastat.

Sündmused

Keskkonnaamet kutsub Lahemaa kooostöökogu liikmeid ja kõiki huvilisi 3. mail kell 14-16 zoomi (või Palmsesse) arutelule, et ühiselt tuvtvustada Lahemaa rahvuspargi juubeliürituste kava.

Keskkonnaamet ootab Lahemaa koostöökogu liikmeid ja kohalikke 28. jaanuaril kell 14.00-17.00 Palmsesse Lahemaa rahvuspargi külastuskeskusse. Toimub koostöökogu koosolek ja aruteluring „Lahemaa rahvuspark 50“. Kavandame ühiselt Lahemaa rahvuspargi juubeliaastat.

Laupäeval, 31. oktoobril kell 16.00 on Lahemaa rahvuspargi külastuskeskuse auditooriumis juba selle aasta teine võimalus osaleda loodusõhtul tuttpütist ja teistest püttidest. 

Olete oodatud Lahemaa rahvuspargi külastuskeskusesse Palmses.