Matsalu rahvuspargi kaitse-eeskirja eelnõu tutvustamine toimub 18. detsembril veebis
Märksõnad

TÄHELEPANU!

Viiruse COVID-19 laiema leviku tõttu ei toimu Matsalu rahvuspargi eelnõud tutvustavaid infopäevasid 17. detsembril Haapsalu kutsehariduskeskuses ja 18. detsembril Lihula kultuurimajas. Selle asemel korraldame ühe infopäeva 18. detsembril veebirakenduse Microsoft Teams vahendusel kell 15.00-18.00. Infopäev lindistatakse ja seda saab hiljem järgi vaadata Keskkonnaameti Youtube kontol. 

Infopäeva päeval: 

  • Infopäevaga liitumiseks on vajalik eelistatult arvutit (kuid sobivad ka muud nutiseadmed), internetiühendust, kõlareid/kõrvaklappe ja suuliste küsimuste esitamiseks mikrofoni. Veebikaamerat vaja ei ole.
  • Infopäeval osalemise link tuleb Keskkonnaameti kodulehele. Keskkonda pääseb sisse 15 minutit enne infopäeva algust. Enne koosoleku algust palun kontrollige oma arvuti või nutiseadme heliseadeid. 
  • Lingile klõpsates saate valida, kas liitute veebi kaudu või laete alla töölauarakendus. Töölauarakendust ei pea alla laadima; infopäeva ülekanne toimib ka veebirakenduse kaudu. Kui teil on töölauarakendus Teams juba olemas, avatakse koosolek automaatselt seal. Teamsi rakendust on võimalik alla laadida ka nutitelefoni.

Kodukord:

  • Infopäevale sisenedes palume osalejatel sulgeda kaamera ja mikrofon. Ettekande ajal ei ole osalejatel võimalik mikrofoni sisse lülitada.
  • Ettekande jooksul saab esitada küsimusi kirjalikult, millele vastatakse pärast ettekande lõppu kas suuliselt või kirjalikult. Pärast ettekande lõppu saab esitada küsimusi ka suuliselt. 
  • Küsimusi saate kirjalikult küsida vestluse aknas. Klõpsates ekraanil oleval tööriistaribal jutumullile, avaneb ekraani paremas ääres vestluse aken. Tööriistariba jutumulliikooniga võib olla kas ekraani ülemises või alumises servas sõltuvalt sellest, kas sisenetud on töölauarakenduse või veebirakenduse kaudu. 
  • Suuliste küsimuste esitamiseks saab märku anda käeviipega. Selleks tuleb klõpsata käeikoonil, mille leiate samuti ekraani ülemises või alumises servas olevalt tööriistaribalt. Ärge unustage küsimise ajaks mikrofoni sisse lülitada!

Järelvaatamine: Järelvaatamise veebilink lisatakse pärast infopäeva lõppu Keskkonnaameti kodulehele.

Lisateave ja -materjalid on Keskkonnaameti kodulehel

Matsalu roostik talvel. Nele Sõber

Matsalu roostik talvel. Nele Sõber