Otepää noore looduskaitsja seminar ootab osalejaid

Autor:

Margit Turb

Saame kokku reedel, 18. novembril 2022 algusega kell 14 Otepää looduskeskuses (Kolga tee 28, Otepää).

Reede, 18.11.2022

Kell 14 .00 Hooldame Pühajärve ääres kalakudeala. 

Kell 17.00 jõuame tagasi looduskeskusesse, kus sööme õhtusööki.

Kell 18.30 Õhtune üheskoos tegutsemise programm.  

Kell 20.00 Filmiõhtu looduskaitse teemal koostöös Matsalu Loodusfilmide Festivaliga.

Ööbime looduskeskuse saali põrandal. Selleks võta kaasa oma magamisvahendid - magamiskott, magamisalus ja padi -, aga ka ööbimisriided, hambahari ja –pasta jms. Kellel ei ole võimalik oma magamisvahendeid kaasa võtta, andke mulle teada. Organiseerin ise magamisasjad.

Laupäev, 19.11.2022

Kell 8.30 Hommikusöök

Kell 9.00 Hommikune kanuuretk Pühajärvel

Kell 12.00 Lõpetamine

Selga pange ilmastikule sobivad soojad riided (arvestage, et ilm tõotab tulla jahe ja sombune, sadada võib ka vihma). Jalga matkamiseks sobivad jalanõud (nt talvel kasutatavad kummikud või matkasaapad). Kindlasti võta kaasa mõni soojem vahekiht (paksem fliis vms), mille saad pikemal peatusel selga panna. Kindad ja müts on ka varustuses hädavajalik. Ning võta kaasa joogitops, mis talub kuuma jooki.
Looduskaitsetööks palume teil kindlasti panna selga tööriided, mis võivad määrduda ning millesse võib lõkkesädemest auk tulla ning jalga veekindlad kummikud. Kellel on oma töökindad, siis võtke kaasa.

Kohapeal oleme organiseerinud toitlustamise reede õhtul, teisipäeva hommikul ja 2 vahepala.

Osalemine on tasuta.

Kinnita oma osalemine Margitile või Pillele hiljemalt teisipäeva, 12. novembri õhtuks margit.turb@keskkonnaamet.ee, helista 518 6747 või saada sõnum.

Tegime FB-sse ka grupi nimega Otepää noore looduskaitsja – JUNIOR RANGER (www.facebook.com/groups/1030196421019928/), et saaksime sotsiaalmeedia kaudu omavahel suhelda. Lisaks saadame ka edaspidi teavet e-kirja teel. Palun kutsuge gruppi ka teisi, kes meie laagritest ja noore looduskaitsja tegevustest on varasemalt osa võtnud või kes võiksid olla huvilised!

plakat Otepää noore looduskaitsja seminar 18.-19. novembril