13.02 Abeli mälumäng Otepääl

Kõik huvilised on oodatud esmakordselt Otepääl aset leidvale Abeli mälumängule, mis saab teoks Keskkonnaameti ja Eesti Ornitoloogiaühingu koostöös ning Urmas Abeli eestvedamisel. Mäng toimub 13. veebruaril algusega kell 18.30 Otepää looduskeskuses (Kolga tee 28).

Mälumängul saab osaleda kuni kuueliikmelistes võistkondades. Kohale võib tulla nii üksi kui sõpradega, võistkonnad moodustame kohapeal. Vastata tuleb paarikümnele looduse- ja kultuuriteemalisele küsimusele, mille koostaja on Kotkaklubi liige ja linnusõber Urmas Abel. Parimaid võistkondi premeerivad auhindadega Eesti Ornitoloogiaühing ja Keskkonnaamet.

Osalejad saavad paarieurose annetusega toetada juuni alguses toimuvat looduslaagrit, kus on soovi korral võimalik ka ise kaasa lüüa.

Abeli mälumängu sari on Tartus legendaarne loodushuviliste kokkusaamise koht. Ettevõtmine pälvis 2015. aastal Keskkonnakäpa auhinna tubli tegutseja ja rahva lemmiku kategoorias. Tartu-sarjaga saab kursis olla ornitoloogiaühingu veebilehel www.eoy.ee ja Facebooki lehel www.facebook.com/ornitoloogiayhing.

Tule osalema, sest mälumängust võidavad kõik!

Lisainfo: Margit Turb, margit.turb@keskkonnaamet.ee, tel 518 6747

Hetk Abeli mälumängust Tartus. Foto: Eesti Ornitoloogiaühing